ChargeNow staje się BMW Charging i MINI Charging.

Przeprowadziliśmy się!

Jesteś już zarejestrowanym klientem?

Fantastycznie! Cieszymy się, że już korzystasz z naszej obszernej sieci ładowania.

BMW Charging.

Kierowcy BMW nadal mogą używać swojego istniejącego konta ChargeNow do BMW Charging jak zwykle. BMW Charging oferuje tę samą usługę, znaną już dzięki korzystaniu z ChargeNow. Obecnie opracowujemy także inne przydatne funkcje, aby zapewnić jeszcze lepsze doznania podczas ładowania.

MINI Charging.

Kierowcy MINI mają teraz możliwość przejścia do naszej nowej usługi ładowania MINI Charging. MINI Charging łączy niezawodność usługi ładowania Premium z miejskim designem marki MINI. Aby skorzystać z usługi, należy zalogować się do BMW Charging, wypowiedzieć istniejącą umowę i ponownie bezpłatnie zarejestrować się do MINI Charging. Osoby wolące zachować istniejącą umowę, mogą po prostu alternatywnie kontynuować korzystanie z BMW Charging.

Jesteś nowym klientem?

Cieszymy się, że chcesz korzystać z naszych usług ładowania. Już teraz znajdź odpowiednią usługę ładowania dla siebie:

Dla kierowców BMW.

Zarejestruj się teraz do BMW Charging i skorzystaj z jednej z największych publicznych sieci ładowania w Europie.

Dla kierowców MINI.

Zarejestruj się teraz do MINI Charging i skorzystaj z jednej z największych publicznych sieci ładowania w Europie.

Najczęściej zadawane pytania

Mam umowę. Czy muszę ponownie się zarejestrować?

Nie, klienci ChargeNow zostają automatycznie przejęci przez BMW Charging. Korzystanie z usługi BMW Charging z istniejącym loginem powinno odbyć się teraz bez żadnych problemów - bez konieczności ponownej rejestracji. Kierowcy MINI mają teraz możliwość manualnego przeniesienia swojego konta do naszej nowej usługi ładowania MINI Charging. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do BMW Charging przy użyciu istniejącego loginu ChargeNow, wypowiedzieć istniejącą umowę i ponownie zarejestrować się do MINI Charging. Jeśli wolisz zachować istniejącą umowę, oczywiście możesz po prostu nadal korzystać z BMW Charging.

Czy mogę nadal korzystać z mojej karty RFID ChargeNow?

Tak, nadal będzie można używać swojej karty RFID ChargeNow jak zwykle w nowej ofercie BMW Charging. Jeśli rejestrujesz się w MINI Charging, w trakcie procesu pamiętaj o zamówieniu nowej karty RFID MINI Charging.

Czy jest możliwe, aby zalogować się z moim istniejącym kontem ChargeNow do MINI Charging?

Nie, niestety nie można użyć istniejących danych logowania ChargeNow do MINI Charging. Aby skorzystać z MINI Charging, wystarczy zalogować się do BMW Charging przy użyciu danych logowania od 01.07.2020, wypowiedzieć istniejącą umowę i zalogować się ponownie do MINI Charging. Jako datę początkową nowej umowy MINI Charging można wpisać datę końcową istniejącej umowy.

Czy już mogę zarejestrować się do MINI Charging?

Tak. Kierowcy MINI mogą korzystać z MINI Charging od marca 2020. Jeśli jesteś klientem ChargeNow i chcesz korzystać z MINI Charging, wystarczy zalogować się do BMW Charging przy użyciu danych logowania ChargeNow od 01.07.2020, wypowiedzieć istniejącą umowę i zalogować się ponownie do MINI Charging. Jako datę początkową nowej umowy MINI Charging można wpisać datę końcową istniejącej umowy.